Kniha návštěv

Datum: 12.11.2013

Vložil: Jitka Šinfeltová

Titulek: gratulace

Tak opravdu velká gratulace:)) Myslím, že si vyhrál zaslouženě - 1. MÍSTO v celostátním kole - to už je výkon hodný úcty a obdivu!;)) Udělal si velký kus práce;) Jak se samotnou prací o Katzelsdorfském zámečku, tak i co se týče tvojí iniciativy o obnovu:) Za to všechno ti patří díky a taky uznání :)) Takže klobouk dolu a jen tak dál;)

Příspěvek ze dne 18. 06. 2012.

Datum: 12.11.2013

Vložil: Petr Barnet

Titulek: Barny

Bohuzel prace mi to nedovoli:-(Ale Dekuji za pozvanku:-)

Příspěvek ze dne 20. 04. 2012

Datum: 11.01.2013

Vložil: Mrkota

Titulek: M;j pradědeček byl lesníkem zde

Napište mi ...Mrkota@seznam.cz

Datum: 10.07.2012

Vložil: DH

Titulek: diky...

O Vasi strance a vlastne o Katzelsdorfu samotnem jsem se dozvedel az diky dokumentu CT... a to jsem Valtice navstivil uz vicekrat. Chvalim Vase usili i tyto stranky - jen tak dal! Diky.

Datum: 20.03.2012

Vložil: Mioš R.

Titulek: byl jsem

tak jsem to pamatné misto navštivil. jak jsem zjistil, jezdil jsem kolem dlouhá léta, stačilo jen spravně odbočit. Je fajn, že se pozůstatky odkrývají a infocedule informuje... :-) Bohužel, nedaleko sidlicí včelstvo, by mohlo být problemem pro narůstající počty navštevníků.

Datum: 17.02.2012

Vložil: Jiří Pinda

Titulek: přednášky

Dobrý den pane Lyčka.Nešel by prosím z Vaší přednášky pořídit videozáznam a vložit ho sem na web?Jistě by to ocenili všichni fandové.Děkuji.

Datum: 18.02.2012

Vložil: Daniel Lyčka

Titulek: Re: přednášky

Fotografie určitě na stránkách budou, stejně jako zde můžete najít fotografie z minulé přednášky. Ale jestli se bude i během přednášky natáčet, to si nejsem jistý. Pokud ano, byly by to asi jen útržky, nikoliv celá přednáška. Nápad to není špatný a snad půjde i zrealizovat (aspoň částečně), ale nic neslibuji...

Datum: 07.02.2012

Vložil: Daniel Lyčka

Titulek: Poděkování

Moc Vám děkuji za Vaše pochvaly, že se Vám internetová stránka líbí a navštěvujete ji. Budu se snažit, aby tomu bylo i na dále a abyste na stránkách našli i nové informace, fotografie, mapy... z historie Katzelsdorfského objektu.

Datum: 06.01.2012

Vložil: Miloš R.

Titulek: super

Super web, skvelé info. Dle map soudím, že jezdívám léta okolo a u zamečku jsem nikdy nebyl ... Nezajedeme nekdy spolu? Komo, až bude jaro. Ve Valticích pobývám docela často (Jsem z Bv). M.

Datum: 20.09.2011

Vložil: Jitka Šinfeltová

Titulek: pochvala

Ten zámeček vypadal celkem pěkně:) myslím, že je to hezká a záslužná práce:) Ráda bych se tam někdy podívala:) ale nejdřív bych o tom ráda věděla víc:)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek